cadaster نمایش دریافت پروانه سینمایی

cadaster: نمایش دریافت پروانه سینمایی اولین فیلم مهران مدیری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جام‌جهانی نشانه ما نیست،حالا باید به دور بعدی افزایش کنیم/ تیم بی ادعایی هستیم ، قوچان‌نژاد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در جام جهانی قبلی حضور داشتیم و عالی می‌شود که باز هم به این رقابت‌ها افزایش کنیم، ولی این آخر کار نیست.

جام‌جهانی نشانه ما نیست،حالا باید به دور بعدی افزایش کنیم/ تیم بی ادعایی هستیم ، قوچان‌نژاد

قوچان نژاد:جام جهانی نشانه ما نیست،حالا باید به دور بعدی افزایش کنیم/تیم بی ادعایی هستیم

عبارات مهم : افزایش

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در جام جهانی قبلی حضور داشتیم و عالی می شود که باز هم به این مسابقه ها افزایش کنیم، ولی این آخر کار نیست.

به گزارش خبرآنلاین؛رضا قوچان نژاد با ۲۲ گلی که در لیگ برتر هلند و در تیم هیرنوین به ثمر رساند، به یکی از بازیکنان موفق ایرانی در اروپا تبدیل شده است هست. این بازیکن به تازگی به کمپ اتریش رسیده و امروز (پنجشنبه) تمرینات خود را با تیم ملی شروع کرده است.

جام‌جهانی نشانه ما نیست،حالا باید به دور بعدی افزایش کنیم/ تیم بی ادعایی هستیم ، قوچان‌نژاد

او راجع به اهمیت مراحل آماده سازی تیم ملی در کمپ اتریش گفت: واضح است که این کمپ اهمیت بالایی دارد. ما شرایط کاری، امکانات و زمین خوبی داریم، بنابراین می توانیم به عالی ترین روش تیم مان را آماده کنیم. علاوه بر این، ما وقت انجام بازی دوستانه در برابر مونتنگرو را داریم که تیم بسیار خوبی است و ما در سال ۲۰۱۴ هم با آن بازی کرده ایم. جهت همین تنها کاری که باید انجام دهیم، این است که تمرکز کرده و عالی ترین تلاش خود را انجام دهیم. می دانیم که بازی در برابر ازبکستان چقدر اهمیت دارد و می دانیم که باید در عالی ترین اوضاع خود باشیم. ما باید جهت به دست آوردن هر امتیاز سخت تلاش کرده و بجنگیم، آیا که هنوز به جام جهانی افزایش نکرده ایم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: جهت ما عادی است که طرفداران از بازی با ازبکستان نتیجه های خوبی را توقع داشته باشند. آنها نتیجه کار و تعهد ما را در به دست آوردن نتیجه های خوب و نخوردن گل در بازی های قبلی دیده اند، ولی می دانیم که باید تا آخرین لحظه جهت رسیدن به نشانه کار کنیم و بجنگیم. ما بی ادعا بوده ومی دانیم اگر به مشکل تلاش کرده و خودمان را وقف کارمان کنیم، به هدفمان نزدیک تر می شویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در جام جهانی قبلی حضور داشتیم و عالی می‌شود که باز هم به این رقابت‌ها افزایش کنیم، ولی این آخر کار نیست.

قوچان نژاد راجع به اینکه تیم ملی در سال های گذشته چه تحولاتی داشته هست، گفت: از زمانی که کارلوس کی روش آمده، تیم ملی کشور عزیزمان ایران بسیار رشد داشته هست. ما جهت فوتبال ایرانی قدم های مهم را بر داشته ایم. امروزه بازیکنان ایرانی بسیاری را در تیم های خوب اروپایی داریم که روی بازی و تجربه خود کار می کنند و هر روز کیفیت کارشان بالاتر می رود و زیاد به بازی کردن در فشار اوج عادت می کنند. این تجربیات به ما کمک می کند تا سطح تیم ملی را نیز بالاتر ببریم. بازیکنان یکدیگر را به چالش می کشند و ما همه از این مسابقه سازنده ای که بین مان وجود دارد، سود می بریم.

وی در خصوص اینکه آیا جام جهانی جهت او، بزرگترین چالش به حساب می آید، گفت: نخستین چالش ما این است که با ازبکستان بازی کرده و به جام جهانی افزایش کنیم. از این گذشته، من به جام جهانی به چشم یک نشانه نهایی (پایان کار) نگاه نمی کنم. ما در جام جهانی قبل هم بودیم و خیلی عالی می شود اگر در دور بعدی هم باشیم، مسلما ما نهایت تلاش مان را می کنیم که در جام جهانی باشیم، ولی اگر به افزایش به جام جهانی دست یافیم، من بدان به چشم یک گام مهم دیگر نگاه می کنم که پیش روی ما است تا اینکه نهایت تلاش مان را در آن انجام دهیم و رشد کنیم. بنابراین جام جهانی آخر کار نیست.

واژه های کلیدی: افزایش | ایرانی | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs