cadaster نمایش دریافت پروانه سینمایی

cadaster: نمایش دریافت پروانه سینمایی اولین فیلم مهران مدیری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در میان بود! ، تعلیق فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران برطرف شد، بانک&quot، پای یک &quot

رییس فدراسیون شطرنج گفت که با مشورت با فدراسیون جهانی شطرنج مسئله تعلیق این فدراسیون برطرف شده است هست. او هم‌چنین تاکید کرد که باقی‌ مانده جوایز رقابت‌های قهرم

در میان بود! ، تعلیق فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران برطرف شد، بانک&quot، پای یک &quot

تعلیق فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران برطرف شد/ پای یک "بانک" در میان بود!

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون شطرنج گفت که با مشورت با فدراسیون جهانی شطرنج مسئله تعلیق این فدراسیون برطرف شده است هست. او هم چنین تاکید کرد که باقی مانده جوایز مسابقه های قهرمانی جهانی بانوان تا هفته آینده پرداخت خواهد شد.

مهرداد پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به عنوان تعلیق فعالیت های فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران از سوی فدراسیون جهانی و با تاکید بر اینکه اکنون این مسئله تعلیق بر طرف شده است هست، افزود: در پی اعلام موضع فدراسیون جهانی، با فیده به مذاکره پرداختیم و مهلت یک هفته ای از آنها گرفتم و در نهایت راجع به مباحث اختلافی به توافق رسیدیم. قرار است تا هفته آینده باقی مانده حقوق فیده از مسابقه های قهرمانی دنیا بانوان پرداخت شود.

در میان بود! ، تعلیق فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران برطرف شد، بانک&quot، پای یک &quot

او اظهار کرد: برگزاری این مسابقه های هزینه بسیار بالایی در برداشت که با کمک وزارت ورزش و جوانان و حمایت اسپانسرها موفق به برگزاری این مسابقه های مهم شدیم.

رییس فدراسیون شطرنج خاطرنشان کرد: حقوق باقی مانده فیده از مسابقه های قهرمانی دنیا بانوان 450 هزار دلار بود که تنها 80 هزار دلار آن باقی مانده که آن هم بزودی و طبق توافق انجام شده است با فیده پرداخت خواهد شد.

رییس فدراسیون شطرنج گفت که با مشورت با فدراسیون جهانی شطرنج مسئله تعلیق این فدراسیون برطرف شده است هست. او هم‌چنین تاکید کرد که باقی‌ مانده جوایز رقابت‌های قهرم

او تاکید کرد: مسابقه پر هزینه ای بود. ما تنها از یک اسپانسر خود 900 میلیون تومان دریافت کرده ایم، ولی باید از ابتدا هزینه جوایز را تعیین می کردیم تا به مسئله بر نخوریم. بعضی از اسپانسرها نیز مختصر به ما کمک کردند. بانک شهر قرار بود 250 میلیون تومان پرداخت کند که تنها 50 میلیون تومان آن را پرداخت کرده هست. اگر بانک شهر به تعهدات خود عمل کند، می توانیم بدهی را سریعتر پرداخت کنیم.

پهلوان زاده گفت : به هر حال این میزبانی ثمرات خوبی جهت ورزش کشور در بر داشت. خیلی خوب این مسابقه های برگزار شد و اعضای فدراسیون جهانی و فیده نیز از این برگزاری احساس رضایت داشتند. این موفقیت در دولت “تدبیر و امید” رقم خورد. پیش از این برگزاری چنین رویدادی یک رویا بود، ولی اکنون محقق شده است است.

وی با بیان این که اکنون فعالیت های فدراسیون شطرنج در حال برگزاری هست، اضافه کرد: در حال حاضر مسابقه های شطرنج در بسیاری از شهرهای کشور عزیزمان ایران در حال برگزاری هست. همچنین نمایندگانی از کشور عزیزمان ایران در مسابقه های آسیایی شطرنج حاضر شدند و فعالیت های این فدراسیون پیگیری می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

در میان بود! ، تعلیق فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران برطرف شد، بانک&quot، پای یک &quot

رییس فدراسیون شطرنج باردیگر تاکید کرد: تنها حدود 15 تا 16 درصد جوایز باقی مانده که آن هم طی هفته آینده با کمک وزارت ورزش و جوانان و بانک شهر طبق توافق پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روز جمعه سایت publicnow در خبری نوشت که فدراسیون جهانی شطرنج فدراسیون شطرنج کشور عزیزمان ایران را تعلیق کرده است و تا زمانی که حقوق کامل فیده از برگزاری مسابقه های قهرمانی زنان دنیا در کشور عزیزمان ایران دریافت نشود، فدراسیون کشور عزیزمان ایران تعلیق خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | شطرنج | مسابقه | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs