cadaster نمایش دریافت پروانه سینمایی

cadaster: نمایش دریافت پروانه سینمایی اولین فیلم مهران مدیری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث کشف 7.5 کیلو کوکائین از زن بولیویایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

چندی پیش 7.5 کیلو کوکائین در پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد که به وسیله یک زن بولیویایی حمل می‌شد تا در شبکه داخلی توزیع شود

کشف 7.5 کیلو کوکائین از زن بولیویایی در تهران

عبارات مهم : ایران

چندی پیش 7.5 کیلو کوکائین در پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد که به وسیله یک زن بولیویایی حمل می شد تا در شبکه داخلی توزیع شود

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف بیش از 631 تن انواع مواد مخدر طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار زاهدیان در نشست خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر با تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد امام حسین(ع)، روز پاسدار و روز جانباز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی با تشریح عملکرد یک ساله این پلیس، گفت: در سال گذشته کارها پلیس با زیاد کردن 15 درصدی کشفیات موادمخدر همراه بود و همکاران ما موفق شدند 631 تن و 124 کیلوگرم انواع موادمخدر را در سطح کشور کشف کنند.

کشف 7.5 کیلو کوکائین از زن بولیویایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی با اشاره به کشف 77 درصد مواد مخدر در مرزها و استان های حاشیه ای کشور ادامه داد: این مساله نشان دهنده تمرکز بر این مناطق جهت جلوگیری از موادمخدر از مرزهای شرقی کشور است.

افزایش 35 درصدی جمع آوری معتادان متجاهر

چندی پیش 7.5 کیلو کوکائین در پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد که به وسیله یک زن بولیویایی حمل می‌شد تا در شبکه داخلی توزیع شود

زاهدیان اظهار کرد: در بخش جمع آوری معتادان متجاهر نیز با زیاد کردن 35 درصدی مواجه بودیم که این مساله با پشتیبانی خوب ستاد مبارزه با موادمخدر در زمینه ایجاد زیرساخت های نگهداری این افراد انجام گرفت و باعث شد با جمع آوری این معتادان در سایر جرایم هم از جمله دزدی های خرد، ضرب و شتم و درگیری های خانوادگی با کم کردن آمار مواجه شویم.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا اضافه کرد: در زمینه جمع آوری خرده فروشان موادمخدر هم اتفاقات خوبی افتاد که منجر به زیاد کردن دستگیری ها و پاکسازی بعضی مناطق آلوده خرده فروشان شد که این امر با رویکرد اطلاعاتی ما در زمینه شناسایی توزیع کنندگان همراه بود.

وی گفت: 67 درصد کارها اطلاعاتی ما باعث کشف موادمخدر شد که این مساله رشد 7 درصدی را نشان می دهد و آینده نگری می کنیم در امسال کارها اطلاعاتی ما توسعه پیدا کند و با رویکرد علمی و فنی نسبت به شناسایی توزیع کنندگان موادمخدر در محلات و مناطق شهری روبرو شده است و اقدام کنیم تا زیاد کردن کشفیات و پاکسازی محلات را شاهد باشیم.

کشف 7.5 کیلو کوکائین از زن بولیویایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

زاهدیان به کارها پلیس موادمخدر در بخش های استانی اشاره کرد و گفت: در بخش استانی که به سه گروه تقسیم می شود، سال گذشته طرح های عملیاتی را دنبال کردیم که با رشد کارها استان ها در این سه گروه مواجه بودیم. بنابراین حجم و تعداد معتادان و عنصرهای دخیل در خرید و فروش موادمخدر با رشد همراه بوده هست. مجموع معتادانی که در سطح استان ها جمع آوری شدند 149 هزار و 699 نفر بودند که نسبت به سال 94 ، 35 درصد رشد داشت.

وی همچنین عنوان کرد: در سال گذشته در جمع آوری موادمخدر و درگیری با قاچاقچیان در نقاط متفاوت زیاد کردن 16 درصدی درگیری ها در نقاط مرزی را شاهد بودیم که این رقم منجر به جمع آوری 67 تن موادمخدر در سال گذشته شد. 458 تن و 375 کیلوگرم موادمخدر از سطح کشور از شرق و حاشیه شرق کشور جمع آوری شد که این آمار مشمول بر 77 درصد موادمخدر مخدر کشف شده است کشور است.

چندی پیش 7.5 کیلو کوکائین در پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد که به وسیله یک زن بولیویایی حمل می‌شد تا در شبکه داخلی توزیع شود

رییس پلیس ستاد مبارزه با موادمخدر درخصوص کارها پلیس مبارزه با موادمخدر در حوزه بین المللی و منطقه ای نیز گفت: در این زمینه کارها خوبی صورت گرفته هست. ما در مرکز آموزش بین الملل دانشگاه علوم انتظامی امکان برگزاری دوره های آموزشی را جهت پلیس سایر کشورها فراهم کردیم و پلیس افغانستان نیز در این دوره ها شرکت داشت. با پلیس کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز همکاری هایی داشتیم که منجر به کشفیات مواد شده است است و تاکنون نیز با اطلاعاتی که به پلیس این کشورها دادیم چندین شبکه قاچاق بین المللی منهدم شد.

زاهدیان در همین رابطه به برگزاری نشست های دوجانبه ای پلیس کشورهای اندونزی، ترکیه و سریلانکا اشاره کرد و افزود: همچنین در اجلاس های منطقه ای در مبارزه با موامخدر در منطقه و در UNODC شرکت داشتیم. نقش پلیس جمهوری اسلامی ایران، در این نشست ها همواره برجسته بود و مطالبات جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را مطرح کردیم.

کشف 7.5 کیلو کوکائین از زن بولیویایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

انهدام شبکه «اسپایدر»

وی به حضور در اینترنت نیز اشاره کرد و گفت: به دنبال حضور در اینترنت نسبت به برخورد با عناصری اقدام شد که نسبت به تبلیغ و توزیع موادمخدر اقدام می کردند. یکی از نمونه هایی که اخیرا به آن برخورد شد شبکه “اسپایدر” بود که با بازاریابی در اینترنت و گزینش طعمه هایش جهت فروش زیاد موادمخدر مخدر در این شبکه ها تلاش می کردند جوانان را به سمت خودشان بکشند.

رییس پلیس ستاد مبارزه با موادمخدر همچنین اظهار کرد: خانواده ها باید تلاش کنند نسبت به حضور فرزندانشان درفضای مجازی نظارت داشته باشند که این نظارت ها می تواند در کم کردن اثرات تخریبی تاثیرگذار باشد.

زاهدیان در مورد فعالیت های پلیس در حوزه بین المللی گفت: چندی پیش 7.5 کیلو کوکائین در پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد که به وسیله یک زن بولیویایی حمل می شد تا در شبکه داخلی توزیع شود طی این عملیات موفق شدیم عنصرهای و اجزای این گروه را شناسایی کنیم. مدیر این گروه دریکی از استان های شمالی کشور دستگیر شد و خانمی که در فرودگاه به همراه مواد دستگیر شده است بود، در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.

واژه های کلیدی: ایران | کوکائین | موادمخدر | مبارزه با موادمخدر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs