cadaster نمایش دریافت پروانه سینمایی

cadaster: نمایش دریافت پروانه سینمایی اولین فیلم مهران مدیری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۸۰ درصد خانواده‌های ایرانی طلاق عاطفی گرفته‌اند

باتوجه به تحقیقات روانپزشکان و آنانی که با آسیب های اجتماعی از نزدیک در ارتباط هستند می گویند که در بسیاری از خانواده ها حتی ۲۰ دقیقه هم بین مرد و زن گفت وگویی

۸۰ درصد خانواده‌های ایرانی طلاق عاطفی گرفته‌اند

۸۰ درصد خانواده های ایرانی طلاق عاطفی گرفته اند

عبارات مهم : زندگی

باتوجه به تحقیقات روانپزشکان و آنانی که با آسیب های اجتماعی از نزدیک در ارتباط هستند می گویند که در بسیاری از خانواده ها حتی ۲۰ دقیقه هم بین مرد و زن گفت وگویی صورت نمی گیرد و متاسفانه اگر گفت وگویی ما بین زوج ها وجود داشته باشد به متلک پرانی، فحش، تهمت، خشم و… ختم می شود. متاسفانه با توجه به اطلاعات به دست آمده از آمارها ۸۰ درصد از خانواده های ایرانی در شرایطی زندگی می کنند که زوج ها در طلاق عاطفی به سر می برند و این عدد نشان می دهد که تنها ۲۰ درصد از خانواده های کشور عزیزمان ایران با یکدیگر ارتباط عاطفی دارند و در صلح و صفا با یکدیگر زندگی می کنند.

۸۰ درصد خانواده‌های ایرانی طلاق عاطفی گرفته‌اند

«گاندی» رهبر انقلابی هندوستان در سخنی به همسرش می گوید «تو مرا با تمام کاستی هایم بپذیر و من هم تو را با همه کاستی هایت می پذیرم و با گفت وگو و تعامل با یکدیگر زندگی کنیم.» جهت یک زندگی موفقیت آمیز که با صلح و علاقه و دوستی همراه باشد باید به این گفته گاندی توجه کنیم که متاسفانه اگر به جامعه کشور عزیزمان ایران نگاهی داشته باشیم می بینیم که هرچه به جلو حرکت می کنیم ارتباط بین خانواده ها بحرانی تر می شود. با توجه به گفته معاون رییس جمهور مبنی بر اینکه اکنون در خانواده ها ۲۰ دقیقه در طول روز گفت وگو صورت می گیرد ولی در برابر می بینیم که نزدیک به ۸۰ درصد خانواده های ایرانی با یکدیگر صحبتی نمی کنند و اگر هم گفت وگویی داشته باشند در جریان دعوا و حاشیه سازی و تهمت زدن به یکدیگر هست. متاسفانه باید به این توصیه نیز اشاره کنیم که مرد و زن در شرایطی با یکدیگر به زشتی و تندی صحبت می کنند که فرزندان ارزش شاهد این دعواها و تند مزاجی ها هستند.

نباید این توصیه را فراموش کنیم که این فرزندان آنچه را که از والدین ارزش می بینند فرا می گیرند و در آینده همچنین رفتارهایی در خانواده ها ادامه خواهد داشت. متاسفانه مسئولان کشور آنچنان که باید به این آسیب ها پیگیری نمی کنند. درحال حاضر فرزندان کشور ما در شرایطی زندگی می کنند که نه تنها از والدین خود الگو برداری نامناسب می کنند بلکه با رها شدن در دنیای مجازی و استفاده از نرم افزارهای نامناسب که با سن نوجوانان ارتباطی ندارد دلیلی است که در آینده اوضاع بحرانی تر خواهد شد. متاسفانه در بی خبری و به صورت خاموش در کشور ما نا امیدی کاملا ریشه کرده است و این احساس یاس و اینکه دنیا به آخر رسیده است در بین همه مردم کشور عزیزمان ایران در حال اپیدمی شدن است و مسئولانی که می توانند در این زمینه فعالیت های مثبتی انجام دهند دست روی دست می گذارند و کاری انجام نمی دهند.

باتوجه به تحقیقات روانپزشکان و آنانی که با آسیب های اجتماعی از نزدیک در ارتباط هستند می گویند که در بسیاری از خانواده ها حتی ۲۰ دقیقه هم بین مرد و زن گفت وگویی

جامعه نیاز به نگهداری دارد مانند خانواده ها و ارتباطات میان زن و مرد در خانواده ولی در برابر می بینیم که خبر مثبتی در این زمینه به گوش نمی رسد. در شرایطی به سر می بریم که هنگامی که کسی دروغ می گوید یا پرخاشگری می کند مردم می گویند که اوضاع همه در جامعه همین است و همه دروغ می گویند و همه بدرفتاری می کنند ولی باید خود مردم به واقعیت زیاد نگاه کنند و بهترشدن اوضاع جامعه را از خودشان شروع کنند در غیر این صورت باید منتظر باشیم که مسئولانی مانند معاون رییس جمهور هر سال این ۲۰ دقیقه وقت گفت وگو در خانواده ها را با کم کردن اعلام کنند.

وقایع اتفاقیه

واژه های کلیدی: زندگی | ایرانی | خانواده | طلاق عاطفی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs